•  


opera-mini na stiahnutie download Opera Mini 7.1 pre Javu (Advanced, SK)

stiahnutí: 23122,  veľkosť: 270 kB  screenshot  homepage

Najnovšia ostrá verzia mobilného prehliadača Opera Mini vo verzii 6, ponúka ešte rýchlejšie surfovanie na vašom mobile s maximálnym prispôsobením, akokeby ste si stráky pozerali na vašom počítači + obsahuje Slovenčinu.
Opera mini ponúka v najnovšej verzii o 50% rýchlejšie zobrazovanie stránok, rýchlejšie vyhľadávanie, automatické dopĺňanie zadávaných adries na základe adries v histórii či záložkách. Na zariadeniach s podporou JSR-75 umožní download/upload súborov a ukladanie stránok ktoré si neskôr môžte kedykoľvek pozrieť v offline režime.
opera mini landscapeZ predchádzajúcej verzie ostáva automatické prispôsobenie zobrazenia stránky a obrázkov veľkosti na vašom display-i. Otočením mobilu o 90° (a stlačením kláves *#) umožní prezerať stránky aj v 'Landscape' móde (ako na obrázku).

 


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Sabinov alebo Prešov + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2014 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok

Zaujímavosť na dnes: Prečo je srdcový kráľ bez fúzov?

„Jediný kráľ bez fúzov (aspoň v pôvodnom vyhotovení) v balíčku kariet je srdcový kráľ a dôvod je taký že srdcia symbolizujú lásku a čistotu (bez pretvárky) = oholená tvár. Ostatné znaky symbolizujú korupciu, vojnu a smrť skrytú za pretvárku = fúzy u ostatných kráľov“
..viac na http://to-fakt.sk  Nedeľa, 21. September 2014  meniny má: Luboslav(a) zajtra: Matúš