• archiv
  • Odoberajte UPDATY cez RSS alebo aj na iGoogle! Add to Google
  •  


dvd-decrypter na stiahnutie download DVD Decrypter 3.5.4.0 (Final - The Legend!)

stiahnutí: 5696,  veľkosť: 878 kB

Bohužiaľ posledná verzia tohto skvelého programu :( určeného na vytváranie záloh DVD filmov. Obsahuje rozsiahle možnosti ako: zmenu regiónu (1 až 8, resp. RegionFree) pre ktorý možno DVD disk prehrávať, decryption - odkodóvanie DVD, odstránenie MacroVision, PUO (Prohibited User Operations), CSS (Content Scrambling System) a ostatných "nepríjemností", ktoré inak zabraňujú (nelegálne) vytvárať kópie DVD diskov. K tomu všetkému je úplne zadarmo! :) V USA sa používanie toho programu považuje za nelegálne a kvôli tomu bol jeho ďalší vývoj ukončený. DVD Decrypter -- gone forever

 

dvd-shrink na stiahnutie download DVD Shrink 3.2.0.15

stiahnutí: 24422,  veľkosť: 1,04 MB  screenshot  homepage

DVD-9 majú väčšiu kapacitu (8.5GB) ako bežné DVD-5 (4,7GB) a v prípade vytvorenia záložnej kópie musíte siahnuť po dvojvrstvovom DVD médiu (DVD-DL). DVD Shrink slúži na "zmrštenie" DVD určitou kompresiou video súborov, odstránením nepotrebných audi stôp, tituliek alebo napálením len určitých častí DVD filmu.

 

restoration na stiahnutie download Restoration 3.2.13 (2.5.14)

stiahnutí: 2435,  veľkosť: 406 kB  screenshot  homepage

Jednoduchý soft na obnovu dát (súborov a zložiek) z diskov a diskiet :) vymazaných v koši alebo úplne. Úspešnosť obnovy dát je rovná času kedy boli dané súbory vymazané. Ak sa pokúsite o obnovu súborov okamžite po ich vymazaní je pravdepodobnosť ich obnovy vyššia ako dát vymazaných pred niekoľkými dňami, týždňami... samozrejme treba brať do úvahy vek softu pre skutočnú* obnovu vymazaných dát skúste niektorý z novších aplikácií.

 

phped na stiahnutie download PHPEd 1.75 alpha (Erqin Soysal)

stiahnutí: 828,  veľkosť: 964,7 kB  screenshot  homepage

Ol' skool php editor :) V pôvodnej free verzii sa už nevyvíja, nakoľko ho autor predal spoločnosti NuSphere. Okrem php si poradil s editáciou html, pearl, sql či iné + podporoval vytváranie projektov. Vo svojej dobe veľmi obľúbený až na problém s pohlcovaním pamäte.

 


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Michalovce alebo Humenné + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2024 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok  Štvrtok, 20. Jún 2024  meniny má: Valéria zajtra: Alojz