ad-aware na stiahnutie download Ad-Aware 9.0 2011 Free EN

stiahnutí: 2653,  veľkosť: 124.32 MB  screenshot  homepage

Bezplatná verzia známeho programu na odstránenie spyware z vášho počítača, pre domáce a nekomerčné použitie. Na výber máte z rôznych možností prehľadávania, ktoré sa vykonáva na pamätiach RAM, registroch a súboroch na (zvolených) diskoch. Aktualizácie je možné stiahnuť priamo cez integrovaný updater, tak ako je to napr. v Spybot - Search & Destroy, aktualizácie sú vydávané priebežne, preto si ho vždy pred použitím nezabudnite zaktualizovať. Neobsahuje však Slovenčinu/Češtinu.

 

spybot-search-and-destroy na stiahnutie download Spybot - Search & Destroy 1.6.2 SK

stiahnutí: 2493,  veľkosť: 14,3 MB  screenshot  homepage

Najobľúbenejší a najpoužívanejší nástroj na odstránenie adware a spyware. Okrem toho bezpečne identifikuje a odstráni dialery, keyloggery, trójske kone, tracking cookies a po vykonaní údržby vždy vytvorí zálohu. Aktualizácie vychádzajú týždenne, takže kontrolu systému vykonajte (minimálne) tiež raz za týždeň. Inštalácia obsahuje aj jazykové preklady, medzi nimi aj Slovenčinu a Češtinu. Pre istotu kombinujte s Ad-Aware a vaším antivírovým systémom.

 

progdvb-sledovanie-nahravanie-dvbt-tv-v-hd na stiahnutie download ProgDVB 6.49.9 SK x32 (Sledovanie a nahrávanie DVBT TV aj v HD)

stiahnutí: 342,  veľkosť: 10 MB  screenshot  homepage

Univerzálny prehrávač a nahrávač TV vysielania vo FREE verzii, vhodný ako alternatíva k USB DVBT tunerom (osobne ho používam pre kartu Pinnacle Hybrid Pro Stick 340e). Pre sledovanie v HD si však budete musieť zaplatiť za Professional verziu 25€ (+dalších pár € za kodeky, ktoré však môžte nahradiť inými alternatívnymi). Tento soft teda umožňuje okrem sledovania TV cez DVBT tuner aj sledovanie z iných zdrojov:
 • Internetové TV a Rádia (v zozname má cca 4000 kanálov)
 • Vyhľadávanie, prehrávanie a nahrávanie videí z YouTube
 • DVB-S (satelitný príjem), DVB-S2, DVB-C (káblový príjem), DVB-T, ATSC, ISDB-T
 • IPTV
 • Analógová TV
 • Prehrávanie videí zo súboru
Medzi hlavné funkcie tejto aplikácie patria:
 • Podpora HD (High Definition) TV vrátane H.264/AVC
 • Podpora PIP (Picture-in-picture) takisto ako aj nezávislé simultánne nahrávanie/prehrávanie rôznych kanálov z jedndého alebo viacerých zariadení
 • Rýchly - mozaikový prehľad kanálov
 • Podpora pre majoritnú časť DVB, ISDB-T a ATSC zariadení vrátane DiSEqC a CAM rozhraní
 • Podpora pre všetky digitálne TV audio formáty: MPEG, AC3, AAC, ...
 • Funkcia Time shifting využitím pamäte RAM alebo diskového buffer neobmädzenej veľkosti
 • 10 stupňový equalizér
 • nahrávanie TV a Radio kanálov
 • Prehrávanie súborov z disku
 • EPG (Electronic program guide) z Digital TV alebo XmlTV, JTV
 • Teletext
 • Titulky (teletextové, obrázkové and skryté titulky)
 • Podpora pre VR, VMR7,VMR9 a EVR vrátane OSD (okrem VR) nezávisle podľa typu kanála alebo príslušného signálu
 • Vysielanie - broadcasting po sieti
 • SKiny - vzhľady pre OSD a GUI
 • Dostupný v oboch verziách pre Win32 a Win64
 • Slovenčinu stiahnete na tomto odkaze

 

counter-strike na stiahnutie download Counter Strike 1.6 SK

stiahnutí: 82,  veľkosť: 379 MB  screenshot

Myslím že hru Counter Strike nejak zvlášť predstavovať netreba, tak len spomeniem že hlavný download link je na stiahnutie komplet hry v angličtine a po nainštalovaní už len stiahnite slovenčinu z tohto odkazu (694.08kB) a doinštalujte do hlavného adresára.

 

boxoft-pdf-to-jpg-bmp-png-tiff na stiahnutie download Boxoft PDF do JPG BMP PNG TIFF 1.0 EN

stiahnutí: 70,  veľkosť: 2.45 MB  screenshot  homepage

Pri pridávaní testov z autoškoly pre skupinu B a testov z autoškoly pre skupiny C,D a T som potreboval jednoduchý a šikovný konvertor z PDF na JPG ktorý by bol hlavne zdarma. Pôvodné PDF súbory mali 44MB a 26MB a obsahovali cez 140 listov čo pri prezeraní na slabších PC by určite spôsobilo nemalé problémy a prezeranie testov v JPG je jednoduchšie a rýchlejšie aj napr. v mobile. Pomocou tejto aplikácie a nastavenia príslušnej kompresie (50% JPG a 100dpi) sa mi povodných 44MB podarilo stlačiť na prijateľných 12MB :) Samozrejme vy si môžte nastaviť kvalitu a dpi aj v lepšej kvalite, najmä ak plánujete príslušné JPG aj vytlačit. Softvér k svojmu úplnému fungovaniu potrebuje ešte doinštalovať Ghostscript, čo však nie je až tak strašné. Je free, dokáže exportovať aj do PNG, BMP, TIFF celé PDF dokumenty alebo len vybrané strany. U každého výstupného formátu je možné nastaviť kvalitu výstupu a farebnú škálu (farebne, odtiene šedej alebo čierno-bielo). Okrem toho tiež umožňuje konverziu všetkých PDF nachádzajúcich sa v určitom priečinku a súborov ktoré tam ešte len budú nakópírované alebo možnosť konverzie cez príkazový riadok jednoduchým príkazom:

"C:/Program Files/Boxoft PDF To JPG/Pdfpti.exe" "c:/Scanned.pdf" "c:/output/"

Jedná sa len o anglickú verziu, ale kto ovláda minimálne "počítačovú" angličtinu, nemal by mať problém s ovládaním.

 

autoskola-testy-z-autoskoly-pre-skupiny-c-d-t na stiahnutie download Testy z Autoškoly pre skupiny C D a T 25 testov (test č. 36 až 60)

stiahnutí: 2705,  veľkosť: 7,4 MB

Nakoľko niektorý z vás hľadali aj testy z autoškoly nielen pre skupinu B ale aj pre skupiny C, D a T no zatiaľ tu neboli pridané, teraz to napravujem a prikladám možnosť stiahnuť si rovnaké testy aké sa používajú pri záverečných skúšobných testoch. Sú oskenované do formátu JPG v primeranej kvalite (50% JPG a 100 DPI) spolu s vyhodnocovaími tabuľkami.
Heslo pre rozbalenie: download.res5ekt.com

 

7zip na stiahnutie download 7-Zip 9.20 CZ

stiahnutí: 4874,  veľkosť: 1.1 MB  screenshot  homepage

7-Zip je voľne šíriteľný komprimačný program s vlastným formátom 7z, ktorý je vo väčšine prípadoch účinnejší ako formát RAR či ACE, ZIP. Má vysoký kompresný pomer, schopnosť použiť rôzne metódy kompresie (LZMA, PPMD, BCJ, BCJ2,BZip2, Deflare), zaheslovanie/šifrovanie/konverzia, samorozbaľovacie archívy (EXE). Hlavný formát 7z je o 30-70% lepší ako formát ZIP. Do formátu ZIP a GZIP komprimuje 7-Zip o 2-10% lepšie ako PKZip či WinZip.
Podpora formátov:
Kompresia/dekompresia: 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR
Dekompresia: RAR, CAB, ARJ, LZH, CHM, Z, CPIO, RPM a DEB, ISO, SWM, TBZ2, WIM. Obsahuje Slovenčinu/Češtinu.

 

qip na stiahnutie download QIP 2005 8097 100% pripojenie na ICQ

stiahnutí: 15800,  veľkosť: 2,3 MB  screenshot  homepage

8097 - POSLEDNÝ build verzie 2005, osobne ho používam aj teraz, ak by ste však chceli rovnako ako na ICQ 7 mať v QIPe Facebook, Twitter, Jabber či iné služby skúste najnovší QIP 2010
Tomuto sa hovorí IM klient, aj keď beží na blbom ICQ protokole. V prvom rade neobsahuje reklamu a v druhom, nie je náročný na chod, pri spustení a písaní váš systém ani nebude vedieť, že ho používate :) Graficky možno trochu "pokulháva", ale to je vedľajšie, podstatné sú funkcie ktorých má hodne. Tak napríklad, zobrazenie viacero kontaktov v jednom okne - prepínanie medzi nimi pomocou záložiek, hromadné odosielanie správ, vlastné statusy (doma, v práci, smutný...), notifikácie keď vám niekto píše a nemáte s ním otvorené okno s konverzáciou, nastavenie hlasitosti zvukov, animované smajlíky, veľké oko - zoznam kontaktov ktoré nie sú vo vašom zozname a ktoré sa pokúšali zistiť váš stav a podobne. QIP je možné prekopírovať na kľúč a spúštať a používať ho priamo z neho, všetky nastavenia, história a súbory posielané cez QIP sa ukladajú do hlavnej zložky, preto ho možno považovať za tzv. "portable" softvér. Samozrejme si nezabudnite pre QIP stiahnuť aj slovenčinu.

 

windows-7-service-pack-sp1-windows-server-2008-r2-service-pack-1 na stiahnutie download Windows 7 Service Pack 1 (SP1) | Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 Build 6.1.7601.17105 RC

stiahnutí: 37,  veľkosť: 3256.0 MB

Ak chcete prevziať a nainštalovať vydanie balíka SP1 pre systémy Windows 7 a Windows Server 2008 R2 SP1 Release Candidate, musíte mať aktuálne nainštalovanú verziu RTM (Release to Manufacturing) systému Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2. Ak máte v počítači nainštalovanú verziu beta balíka SP1 pre systémy Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2, pred inštaláciou vydania Release Candidate musíte odinštalovať verziu beta. Vydanie Release Candidate balíka SP1 pre systémy Windows 7 a Windows Server 2008 R2 je k dispozícii na inštaláciu v rovnakých jazykoch, aké sú k dispozícii pri pôvodnom spustení systémov Windows 7 a Windows Server 2008 R2. Pred inštaláciou Windows 7 Service Pack 1 bude potrebné najprv overiť pravosť systému Windows, preto pred stiahnutím budete presmerovaný na officiálnu stránku spoločnosti Microsoft (preto odporúčam otvoriť tento odkaz v prehliadači Internet Explorer).
Zmeny a vylepšenia ktoré service pack prináša pre Windows 7:
 • Vylepšená/doplnená podpora pre komunikáciu so službami tretich strán
 • Vylepšený výkon HDMI audio zariadení
 • Opravené správanie sa počas tlačenia XPS dokumentov s rôznou orientáciou listov
 • SPoločné zmeny ako pre klientské tak aj pre servrové platformy
 • Vylepšená podpora pre dodatočné identity v RRAS (Routing and Remote Access) a IPsec (Internet Protocol Security)
 • Podpora pre Advanced Vector Extensions (AVX)
Zmeny a vylepšenia ktoré service pack prináša pre Windows Server 2008:
 • Dynamická pamäť
 • Microsoft RemoteFX
 • Vylepšenie škálovateľnosti a dostupnosti pri použití DirectAccess
 • Podpora pre Managed Service Accounts (MSAs) v branch office scenarios
 • Podpora pre zvýšený počet prihlásencýh užívateľov v doménových regulátoroch/kontrolóroch pripojených do high-latency sieťach
 • Vylepšenia vo Failover Clustering s úložiskom na diskoch

 

qip-infium na stiahnutie download QIP Infium Release 2.0 Build 9040 100% pripojenie na ICQ

stiahnutí: 1768,  veľkosť: 3,9 MB  screenshot  homepage

9040 - NAJNOVŠIA verzia s ktorou sa na svoj ICQ účet zaručene pripojíte + podporuje import údajov z bežného QIP 8080/8081
QIP Infium je veľmi kvalitná náhrada za ICQ. Program sa vyznačuje nízkymi nárokmi na hardware a zaujímavými funkciami. S programom je možné chatovať v jednom okne s viac ľuďmi a to pomocou tabov. Medzi ďalšie výhody patrí napr. viac invisible módov, šifrovanie správ, rýchle vytvorenie nového člena, prenosnosť napr. na usb kľúči atď. QIP Infium je silný svojimi funkciami a napriek tomu je zadarmo a bez reklám.

 


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Bardejov alebo Svidník + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2014 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok

Zaujímavosť na dnes: Čo znamená dátum na fľaši od vína?

„Mnohý ľudia si myslia, že je to dátum plnenia fľaše, ale nie je tomu tak. Dátum na vínovej fľaši znamená rok zberu hrozna“
..viac na http://to-fakt.sk  Štvrtok, 24. Apríl 2014  meniny má: Vojtech zajtra: Juraj