•  


ad-aware na stiahnutie download Ad-Aware 9.0 2011 Free EN

stiahnutí: 2661,  veľkosť: 124.32 MB  screenshot  homepage

Bezplatná verzia známeho programu na odstránenie spyware z vášho počítača, pre domáce a nekomerčné použitie. Na výber máte z rôznych možností prehľadávania, ktoré sa vykonáva na pamätiach RAM, registroch a súboroch na (zvolených) diskoch. Aktualizácie je možné stiahnuť priamo cez integrovaný updater, tak ako je to napr. v Spybot - Search & Destroy, aktualizácie sú vydávané priebežne, preto si ho vždy pred použitím nezabudnite zaktualizovať. Neobsahuje však Slovenčinu/Češtinu.

 

spybot-search-and-destroy na stiahnutie download Spybot - Search & Destroy 1.6.2 SK

stiahnutí: 2543,  veľkosť: 14,3 MB  screenshot  homepage

Najobľúbenejší a najpoužívanejší nástroj na odstránenie adware a spyware. Okrem toho bezpečne identifikuje a odstráni dialery, keyloggery, trójske kone, tracking cookies a po vykonaní údržby vždy vytvorí zálohu. Aktualizácie vychádzajú týždenne, takže kontrolu systému vykonajte (minimálne) tiež raz za týždeň. Inštalácia obsahuje aj jazykové preklady, medzi nimi aj Slovenčinu a Češtinu. Pre istotu kombinujte s Ad-Aware a vaším antivírovým systémom.

 

progdvb-sledovanie-nahravanie-dvbt-tv-v-hd na stiahnutie download ProgDVB 6.49.9 SK x32 (Sledovanie a nahrávanie DVBT TV aj v HD)

stiahnutí: 361,  veľkosť: 10 MB  screenshot  homepage

Univerzálny prehrávač a nahrávač TV vysielania vo FREE verzii, vhodný ako alternatíva k USB DVBT tunerom (osobne ho používam pre kartu Pinnacle Hybrid Pro Stick 340e). Pre sledovanie v HD si však budete musieť zaplatiť za Professional verziu 25€ (+dalších pár € za kodeky, ktoré však môžte nahradiť inými alternatívnymi). Tento soft teda umožňuje okrem sledovania TV cez DVBT tuner aj sledovanie z iných zdrojov:
 • Internetové TV a Rádia (v zozname má cca 4000 kanálov)
 • Vyhľadávanie, prehrávanie a nahrávanie videí z YouTube
 • DVB-S (satelitný príjem), DVB-S2, DVB-C (káblový príjem), DVB-T, ATSC, ISDB-T
 • IPTV
 • Analógová TV
 • Prehrávanie videí zo súboru
Medzi hlavné funkcie tejto aplikácie patria:
 • Podpora HD (High Definition) TV vrátane H.264/AVC
 • Podpora PIP (Picture-in-picture) takisto ako aj nezávislé simultánne nahrávanie/prehrávanie rôznych kanálov z jedndého alebo viacerých zariadení
 • Rýchly - mozaikový prehľad kanálov
 • Podpora pre majoritnú časť DVB, ISDB-T a ATSC zariadení vrátane DiSEqC a CAM rozhraní
 • Podpora pre všetky digitálne TV audio formáty: MPEG, AC3, AAC, ...
 • Funkcia Time shifting využitím pamäte RAM alebo diskového buffer neobmädzenej veľkosti
 • 10 stupňový equalizér
 • nahrávanie TV a Radio kanálov
 • Prehrávanie súborov z disku
 • EPG (Electronic program guide) z Digital TV alebo XmlTV, JTV
 • Teletext
 • Titulky (teletextové, obrázkové and skryté titulky)
 • Podpora pre VR, VMR7,VMR9 a EVR vrátane OSD (okrem VR) nezávisle podľa typu kanála alebo príslušného signálu
 • Vysielanie - broadcasting po sieti
 • SKiny - vzhľady pre OSD a GUI
 • Dostupný v oboch verziách pre Win32 a Win64
 • Slovenčinu stiahnete na tomto odkaze

 

counter-strike na stiahnutie download Counter Strike 1.6 SK

stiahnutí: 83,  veľkosť: 379 MB  screenshot

Myslím že hru Counter Strike nejak zvlášť predstavovať netreba, tak len spomeniem že hlavný download link je na stiahnutie komplet hry v angličtine a po nainštalovaní už len stiahnite slovenčinu z tohto odkazu (694.08kB) a doinštalujte do hlavného adresára.

 

boxoft-pdf-to-jpg-bmp-png-tiff na stiahnutie download Boxoft PDF do JPG BMP PNG TIFF 1.0 EN

stiahnutí: 83,  veľkosť: 2.45 MB  screenshot  homepage

Pri pridávaní testov z autoškoly pre skupinu B a testov z autoškoly pre skupiny C,D a T som potreboval jednoduchý a šikovný konvertor z PDF na JPG ktorý by bol hlavne zdarma. Pôvodné PDF súbory mali 44MB a 26MB a obsahovali cez 140 listov čo pri prezeraní na slabších PC by určite spôsobilo nemalé problémy a prezeranie testov v JPG je jednoduchšie a rýchlejšie aj napr. v mobile. Pomocou tejto aplikácie a nastavenia príslušnej kompresie (50% JPG a 100dpi) sa mi povodných 44MB podarilo stlačiť na prijateľných 12MB :) Samozrejme vy si môžte nastaviť kvalitu a dpi aj v lepšej kvalite, najmä ak plánujete príslušné JPG aj vytlačit. Softvér k svojmu úplnému fungovaniu potrebuje ešte doinštalovať Ghostscript, čo však nie je až tak strašné. Je free, dokáže exportovať aj do PNG, BMP, TIFF celé PDF dokumenty alebo len vybrané strany. U každého výstupného formátu je možné nastaviť kvalitu výstupu a farebnú škálu (farebne, odtiene šedej alebo čierno-bielo). Okrem toho tiež umožňuje konverziu všetkých PDF nachádzajúcich sa v určitom priečinku a súborov ktoré tam ešte len budú nakópírované alebo možnosť konverzie cez príkazový riadok jednoduchým príkazom:

"C:/Program Files/Boxoft PDF To JPG/Pdfpti.exe" "c:/Scanned.pdf" "c:/output/"

Jedná sa len o anglickú verziu, ale kto ovláda minimálne "počítačovú" angličtinu, nemal by mať problém s ovládaním.

 

autoskola-testy-z-autoskoly-pre-skupiny-c-d-t na stiahnutie download Testy z Autoškoly pre skupiny C D a T 25 testov (test č. 36 až 60)

stiahnutí: 2852,  veľkosť: 7,4 MB  screenshot')" title="   screenshot " class="sh hand">screenshot  homepage','_blank')" title="   homepage " class="sh hand">homepage

Nakoľko niektorý z vás hľadali aj testy z autoškoly nielen pre skupinu B ale aj pre skupiny C, D a T no zatiaľ tu neboli pridané, teraz to napravujem a prikladám možnosť stiahnuť si rovnaké testy aké sa používajú pri záverečných skúšobných testoch. Sú oskenované do formátu JPG v primeranej kvalite (50% JPG a 100 DPI) spolu s vyhodnocovaími tabuľkami.
Heslo pre rozbalenie: download.res5ekt.com

 

7zip na stiahnutie download 7-Zip 9.20 CZ

stiahnutí: 4880,  veľkosť: 1.1 MB  screenshot  homepage

7-Zip je voľne šíriteľný komprimačný program s vlastným formátom 7z, ktorý je vo väčšine prípadoch účinnejší ako formát RAR či ACE, ZIP. Má vysoký kompresný pomer, schopnosť použiť rôzne metódy kompresie (LZMA, PPMD, BCJ, BCJ2,BZip2, Deflare), zaheslovanie/šifrovanie/konverzia, samorozbaľovacie archívy (EXE). Hlavný formát 7z je o 30-70% lepší ako formát ZIP. Do formátu ZIP a GZIP komprimuje 7-Zip o 2-10% lepšie ako PKZip či WinZip.
Podpora formátov:
Kompresia/dekompresia: 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR
Dekompresia: RAR, CAB, ARJ, LZH, CHM, Z, CPIO, RPM a DEB, ISO, SWM, TBZ2, WIM. Obsahuje Slovenčinu/Češtinu.

 

qip na stiahnutie download QIP 2005 8097 100% pripojenie na ICQ

stiahnutí: 15810,  veľkosť: 2,3 MB  screenshot  homepage

8097 - POSLEDNÝ build verzie 2005, osobne ho používam aj teraz, ak by ste však chceli rovnako ako na ICQ 7 mať v QIPe Facebook, Twitter, Jabber či iné služby skúste najnovší QIP 2010
Tomuto sa hovorí IM klient, aj keď beží na blbom ICQ protokole. V prvom rade neobsahuje reklamu a v druhom, nie je náročný na chod, pri spustení a písaní váš systém ani nebude vedieť, že ho používate :) Graficky možno trochu "pokulháva", ale to je vedľajšie, podstatné sú funkcie ktorých má hodne. Tak napríklad, zobrazenie viacero kontaktov v jednom okne - prepínanie medzi nimi pomocou záložiek, hromadné odosielanie správ, vlastné statusy (doma, v práci, smutný...), notifikácie keď vám niekto píše a nemáte s ním otvorené okno s konverzáciou, nastavenie hlasitosti zvukov, animované smajlíky, veľké oko - zoznam kontaktov ktoré nie sú vo vašom zozname a ktoré sa pokúšali zistiť váš stav a podobne. QIP je možné prekopírovať na kľúč a spúštať a používať ho priamo z neho, všetky nastavenia, história a súbory posielané cez QIP sa ukladajú do hlavnej zložky, preto ho možno považovať za tzv. "portable" softvér. Samozrejme si nezabudnite pre QIP stiahnuť aj slovenčinu.

 

windows-7-service-pack-sp1-windows-server-2008-r2-service-pack-1 na stiahnutie download Windows 7 Service Pack 1 (SP1) | Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 Build 6.1.7601.17105 RC

stiahnutí: 46,  veľkosť: 3256.0 MB  screenshot')" title="   screenshot " class="sh hand">screenshot  homepage','_blank')" title="   homepage " class="sh hand">homepage

Ak chcete prevziať a nainštalovať vydanie balíka SP1 pre systémy Windows 7 a Windows Server 2008 R2 SP1 Release Candidate, musíte mať aktuálne nainštalovanú verziu RTM (Release to Manufacturing) systému Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2. Ak máte v počítači nainštalovanú verziu beta balíka SP1 pre systémy Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2, pred inštaláciou vydania Release Candidate musíte odinštalovať verziu beta. Vydanie Release Candidate balíka SP1 pre systémy Windows 7 a Windows Server 2008 R2 je k dispozícii na inštaláciu v rovnakých jazykoch, aké sú k dispozícii pri pôvodnom spustení systémov Windows 7 a Windows Server 2008 R2. Pred inštaláciou Windows 7 Service Pack 1 bude potrebné najprv overiť pravosť systému Windows, preto pred stiahnutím budete presmerovaný na officiálnu stránku spoločnosti Microsoft (preto odporúčam otvoriť tento odkaz v prehliadači Internet Explorer).
Zmeny a vylepšenia ktoré service pack prináša pre Windows 7:
 • Vylepšená/doplnená podpora pre komunikáciu so službami tretich strán
 • Vylepšený výkon HDMI audio zariadení
 • Opravené správanie sa počas tlačenia XPS dokumentov s rôznou orientáciou listov
 • SPoločné zmeny ako pre klientské tak aj pre servrové platformy
 • Vylepšená podpora pre dodatočné identity v RRAS (Routing and Remote Access) a IPsec (Internet Protocol Security)
 • Podpora pre Advanced Vector Extensions (AVX)
Zmeny a vylepšenia ktoré service pack prináša pre Windows Server 2008:
 • Dynamická pamäť
 • Microsoft RemoteFX
 • Vylepšenie škálovateľnosti a dostupnosti pri použití DirectAccess
 • Podpora pre Managed Service Accounts (MSAs) v branch office scenarios
 • Podpora pre zvýšený počet prihlásencýh užívateľov v doménových regulátoroch/kontrolóroch pripojených do high-latency sieťach
 • Vylepšenia vo Failover Clustering s úložiskom na diskoch

 

qip-infium na stiahnutie download QIP Infium Release 2.0 Build 9040 100% pripojenie na ICQ

stiahnutí: 1777,  veľkosť: 3,9 MB  screenshot  homepage

9040 - NAJNOVŠIA verzia s ktorou sa na svoj ICQ účet zaručene pripojíte + podporuje import údajov z bežného QIP 8080/8081
QIP Infium je veľmi kvalitná náhrada za ICQ. Program sa vyznačuje nízkymi nárokmi na hardware a zaujímavými funkciami. S programom je možné chatovať v jednom okne s viac ľuďmi a to pomocou tabov. Medzi ďalšie výhody patrí napr. viac invisible módov, šifrovanie správ, rýchle vytvorenie nového člena, prenosnosť napr. na usb kľúči atď. QIP Infium je silný svojimi funkciami a napriek tomu je zadarmo a bez reklám.

 


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Michalovce alebo Bardejov + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2018 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok  Sobota, 26. Máj 2018  meniny má: Urban zajtra: Dušan